بند چرم ساعت سونتو اسنشیال

معرفی و فروش ساعت های هوشمند و ورزشی

بند چرم ساعت سونتو اسنشیال

۱۲ بازديد

بند ساعت سونتو اسنشیال

بند چرم ساعت سونتو اسنشیال، برای همه مدل های این سری قابل استفاده است.
این بند مناسب برای دور مچ های 13 تا 22 سانتیمتر است.

بندهای لاکچری اسنشیال برای ساعت های سونتو سری های تراورز و تراورز آلفا و همچنین ساعت های سونتو کور سری کرش قابل استفاده هستند.
عرض این بندها 24 میلیمتر و مشابه عرض ساعت های سونتو سری های اسپارتان اسپرت بدون/با ضربان سنج قلب مچی، اسپارتان اسپرت بارو و سونتو 9 است.

  • شما می توانید بسادگی بند را توسط دو عدد پیچ گوشتی سرتخت کوچک، بند ساعت را تعویض نمائید
  • بند چرم از چرم نرم ایتالیایی ساخته شده است

بند چرم ساعت سونتو اسنشیال

 

خرید بند چرم ساعت سونتو اسنشیال مشکی

چرم دوزی چیست؟

هنر چرم دوزی  نیازمند آموزش های اولیه هست، که مطالعش باعث میشه بتونیم انتخاب درست برای خرید چرم و ابزارآلات داشته باشیم و هم نکته مهم اینه که بعد از ساخت چطور ازش نگه داری کنیم تا عمر مفید و دوام عالی داشته باشه.

نگران نباشید زمانی بود که من هم نمیدونستم ابزار چرم چیه و اصلا چطور چرم طبیعی و مصنوعی را از هم بشناسم یا چه  ابزاری می خوام و از کجا باید بخرم. من در این کلاس ها قدم به قدم با شما جلو میام تا به بهترین شکل بتونید بهترین محصول را بسازید.
این روزها انجام کارهای هنری از علاقه مندی های هر بانوی ایرانی به حساب میاد . اما در این بین، کار با چرم و ساختِ وسایلِ چرمی از گذشته تا امروز اقبالِ ویژه ای برخوردار بوده . چون با یادگیری هنر چرم دوزی ، علاوه بر تامین بسیاری از وسایل مورد نیاز خودتون و خانواده ، می تونید از این هنر برای کسب درآمد هم استفاده کنید . فقط کافیه روش کار رو یاد بگیرید و بعد به کمک الگوهای آماده ، یادگیری انواع دوخت در چرم دوزی و یا با کمی خلاقیت انواع مختلفی از کیف ، کفش ، لباس و ... رو بدوزین . برای یادگیری هنر چرم دوزی ، باید انواع چرم و کاربردهای اون رو بشناسید و کار با ابزارهای مختلف رو یاد بگیرید . مثلا از چرم های گاوی برای ساخت کیف های بزرگ، چمدان ها، کیف های سامسونت، کفش های زمستانی و مردانه ، واز چرم های بزی که ضخامتِ کمتری دارند برای ساخت کیف های کوچک، کیفِ پول، کفش های زنانه ، رویه ی مبل، رومیزی، پادری، لباس، کلاه، دستکش و ... استفاده میشه . در این کلاس شما بعد از آشنایی با انواع چرم و انواع دوخت ها در هنر چرم دوزی ، گام به گام با ساخت یک کیف تا مرحله تکمیل کار پیش خواهید رفت و از این طریق با جزییات روش کار که در دوخت هر نوعی از کیف لازم است آشنا خواهید شد . از قبیل برش زدن ، سمبه زدن، دوخت چرم ، نصب زیپ ، جا کارتی و ..
امکان ارسال نظر برای مطلب فوق وجود ندارد